Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

SLD ws obniżenia opłat za odbiór odpadów komunalnych

Sojusz Lewicy Demokratycznej zwrócił się z pismem do prezydenta Romana Szełemeja, w którym zachęca do podjęcia stosownych działań mających na celu obniżenie opłat za odbiór odpadów komunalnych.


SLD uważa, że skoro w przetargu na odbiór odpadów wygrała oferta o 40 procent niższa od dotychczasowej stawki, powinno wiązać się to z obniżką cen dla mieszkańców Wałbrzycha.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem