Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Już po raz czwarty serdecznie zapraszam na spotkania na Waszych osiedlach

Drodzy Głogowianie,
Już po raz czwarty serdecznie zapraszam na spotkania na Waszych osiedlach, na których porozmawiamy o potrzebach naszego miasta. Moją najważniejszą zasadą w pracy prezydenta jest współpraca z Wami. Głogów należy do wszystkich mieszkańców i dlatego powinniście mieć realny wpływ na jego rozwój. To Wasze prawo do współdecydowania o tym co dzieje się i co powinno się dziać na Waszym osiedlu, w najbliższej okolicy, w naszym mieście. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe spotkania, za odwiedziny w Ratuszu, za listy, maile i telefony. Dziękuję, że szczerze dzielicie się ze mną przemyśleniami o Głogowie. Dzięki tym kontaktom wiem, że ważne dla Was są sprawy osób niepełnosprawnych, że chcecie więcej działań prozdrowotnych i szkolnych zajęć dodatkowych dla swoich dzieci. Wiem też, że kochacie nasze miasto i ważne jest dla Was by tętniło życiem, że chcecie chwalić się naszymi zabytkami. Wiem, że ważny dla Was jest sport, że jesteście zaangażowani społecznie i potrzebujecie wsparcia dla stowarzyszeń, w których działacie. Wiem także, jakie są potrzeby przedsiębiorców stawiających na rozwój swoich biznesów w Głogowie. Cieszę się, że razem pracujemy nad tym, jakie jest i jakie może być nasze miasto. 
Porozmawiajmy o Głogowie! Głogów to My wszyscy!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem