Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

KOPALNIA szansa na rozwój regionu, dobrze płatne miejsca pracy i lepsze życie mieszkańców CORAZ BLIŻEJ

KOPALNIA szansa na rozwój regionu, dobrze płatne miejsca pracy i lepsze życie mieszkańców CORAZ BLIŻEJ

Prosze zobacz najnowszy film TV Kłodzko i tekst poniżej;

http://www.tvklodzka.pl/powstanie-kopalnia-w-nowej-rudzie/

4 grudnia 2011 roku rozpoczęła sie nowa historia kopalni Nowa Ruda.
To wtedy w imieniu SLD jako wiceprzewodniczący lewicy w powiecie i jednocześnie starosta klodzki zaapelowałem przed Górnikami o reaktywację kopalni w regionie Nowej Rudy i osobiscie zadeklarowalem poszukiwanie i pozyskanie inwestora. Bylo to 7 lat temu na Barbórki, pod Pomnikiem Trudu Górniczego w Słupcu-Nowa Ruda. I wtedy wielu myślało i mówiłó, że zwariowałem ale byli także tacy, którzy mi pomagali i wierzyli. O Nich z wdziecznością i uznaniem powiem następnym razem.
Jednak już teraz z wielkim podziwem dziekuję Inwestorowi polskiego pochodzenia z Australii -Derkowi Lenartowiczowi i dyrektorowi generalnemu Andrzejowi Zibrowowi za kompetencję, niespotykaną determinację i patriotyzm pozwalający pokonywać przeszkody przy realizacji projektu "KWK NOWA RUDA WĘGIEL KOKSUJĄCY."
Jak daleko zaszliśmy z inicjatywą kopalni widzicie na filmie.
Drodzy Facebookowicze dodajcie mocy do jak najszybszego uzyskania koncesji przez Inwestora, na wydobycie naszego czarnego złota .

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem