Sojusz Lewicy Demokratycznej

Władze regionalne - województwo: Mazowieckie

Zarząd Rady SLD Mazowsze

Lp. Nazwisko Imię Stanowisko
1. Iwaniak Arkadiusz Przewodniczący 
2. Olszewska Katarzyna Bernadetta Sekretarz
3. Makarewicz Błażej Przewodniczący FMS na Mazowszu
4. Kosicka Halina Przewodnicząca Platformy Równych Szans i Praw Kobiet SLD na Mazowszu
5. Tollik Piotr Wiceprzewodniczący
6. Papuga Marek Wiceprzewodniczący
7. Stąsiek Zbigniew Wiceprzewodniczący
8. Rejmer Leszek Wiceprzewodniczący
9. Tondera Ireneusz Wiceprzewodniczący
10. Żukowska Anna-Maria Wiceprzewodnicząca
11. Wichniarz Bartłomiej Wiceprzewodniczący
12. Gołębiowski Józef Członek Zarządu
13. Zieliński Dariusz Członek Zarządu
14. Lubański Michał Członek Zarządu
15. Walasek Jerzy Członek Zarządu
16. Gurgielewicz Andrzej Członek Zarządu
17. Załęski Witold Członek Zarządu
18. Kowalczyk Robert Członek Zarządu
19. Oliszewski  Daniel Członek Zarządu
20. Wróblewska Sylwia Członek Zarządu
21. Rojszyk  Marek Członek Zarządu
22.  Klimaszewski Dariusz Członek Zarządu

 

Rada Wojewódzka SLD Mazowsze

 

Lp. Nazwisko Imię
1. Bakuła Cezary
2. Bąk Rajmund
3. Bęben Marcin
4. Białek Bogdan
5. Bociarski Józef
6. Boguta Andrzej
7. Borowy Mieczysław
8. Budzich Marek 
9. Cichy Janusz
10. Cieciura Adam
11. Ciok Janusz
12. Czarzasty Włodzimierz
13. Drabio Maciej
14. Dziembowska Danuta 
15. Gajewski Mirosław
16. Gawkowski Krzysztof 
17. Gołębiowski  Józef
18. Grabowska Danuta
19. Gurgielewicz Andrzej
20. Hetkowski Wojciech
21. Iwaniak Arkadiusz
22. Jastrzębski Stanisław
23. Jura Tomasz
24. Kacprzak Edward
25. Kaczmarski Waldemar
26. Karolik Marian 
27. Kasica Jerzy 
28. Kiwit Marek 
29. Klimaszewski Dariusz
30. Klimek Jacek
31. Kokoszczyk Maciej 
32. Kolasiński Bogdan 
33. Kołodziejczyk Krzysztof 
34. Kołodziejski Paweł
35. Kowaleczko Romuald
36. Królikowski Zbigniew 
37. Kucharzewski Andrzej
38. Kukawka Mariusz
39. Kulik Łukasz
40. Ledzion Marek
41. Lejmanowicz Jerzy
42. Lerka Ryszard 
43. Lubański Michał
44. Madoń Piotr
45. Malinowska Teresa
46. Matusiak Sławomir
47. Mróz Andrzej 
48. Musiał Bożena
49. Nalbert Krzysztof
50. Nurek Jerzy 
51. Olechowska Helena
52. Olejniczak Wojciech
53. Oleksiak Henryk
54. Oleksiak Radosław
55. Oleksy Józef
56. Olszewska Katarzyna Bernadetta
57. Papuga Marek 
58. Pawlak Paweł
59.    
60. Piekarska Katarzyna
61.    
62 Prządka Stanisława
63. Pużuk Jacek
64. Raś Maciej
65. Rączkowski Piotr
66. Rejmer Leszek
67. Roguski Mirosław
68. Rojszyk Marek
69. Rutkowska Lucyna
70. Rybicki Stefan
71. Rybski Stanisław
72. Sobolewski Michał
73. Sochan Jacek
74. Stąsiek Zbigniew
75. Suchecki Benedykt
76. Szymański Mieczysław
77. Tondera Ireneusz
78. Wichniarz Bartłomiej 
79. Wierzbicki Sebastian
80. Witkowski Wojciech
81. Włocki Zbigniew
82. Wojtyra Waldemar
83. Wołodźko Gerard
84. Wysoczański Mariusz
85. Zagalski Michał
86. Załęski Witold 
87. Zembrzuski Piotr

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprzewodniczący