Sojusz Lewicy Demokratycznej

Struktura regionalna - województwo: Mazowieckie

ZARZĄD MAZOWIECKIEJ RADY WOJEWÓDZKIEJ SLD

Przewodniczący Mazowieckiej
Rady Wojewódzkiej

Arkadiusz Iwaniak

e-mail: aiwaniak@sld.org.pl 

 

Sekretarz Mazowieckiej
Rady Wojewódzkiej

Katarzyna Bernadetta Olszewska

e-mail: kolszewska@sld.org.pl 

 

Wiceprzewodniczący Mazowieckiej
Rady Wojewódzkiej

Marek  Budzich
e-mail: budzikm@wp.pl

Marek Papuga
e-mail:marekpapuga@o2.pl

Maciej Raś
e-mail: maciejras@wp.pl

Leszek Rejmer
e-mail: impetrem1@wp.pl

Zbigniew Stąsiek
e-mail: stasiekz1@wp.pl

Ireneusz Tondera
e-mail: ireneusztondera@aster.pl

 

Komisja Rewizyjna Mazowieckiej

Rady Wojewódzkiej

Konrad Gołota - Przewodniczący
e-mail: kgolota@gmail.com

Piotr Skierkowski

Leon Bor

Wiesław Rożniatowski

Adam Kieler

Wojciech Zapasiuk

Piotr Boresowicz

Konrad Doroszkiewicz

Mariusz Jarzynka

Urszula Budaszewska

Przewodniczący Federacji Młodych
Socjaldemokratów Woj. mazowieckiego 

Błażej Makarewicz

blazejmakarewicz@o2.pl

 

Członkowie Zarządu

Józef Bociarski
e-mail: jbociarski@poczta.fm

Adam Cieciura
e-mail: a.cieciura@wp.pl

Józef Gołębiowski 
e-mail: ziutek62@gmail.com

Andrzej Gurgielewicz
e-mail: ksiegarz@vp.pl

Waldemar Kaczmarski
e-mail: m.kaczmarski@poczta.neostrada.pl

Marek Kiwit
e-mail: urzad@gminaciechanow.pl

Dariusz Klimaszewski
e-mail: dariusz.klimaszewski@interia.pl

Halina Kosicka
e-mail: halinakosicka@poczta.onet.pl

Michał Lubański
e-mail: mplubanski@wp.pl

Piotr Madoń
e-mail: biuro@madonmedia.com

Paweł Pawlak
e-mail: pawlakradny@wp.pl

Michał Sobolewski  
e-mail: sobol99@op.pl

Sąd Koleżeński Mazowieckiej
Rady Wojewódzkiej

Ryszard Drewa - Przewodniczący
e-mail: r.drewa@lechmar.eu

Arkadiusz Przybylski

Jarosław Stefaniuk

Stanisław Gąsior

Krzysztof Kuliniec

Kazimierz Oleksiak

Cezary Gemza

Dariusz Zaremba

Jerzy Spodobalski

 

 

 

STRUKTURA REGIONALNA SLD W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM 

 

Powiat

Przewodniczący

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Białobrzegi

Mieczysław Szymański

 

Ciechanów

Marek Kiwit

urzad@gminciechanow.pl

Garwolin

Krzysztof  Domaszczyński

 

Gostynin

Zbigniew Królikowski

malach@wp.pl

Grodzisk Mazowiecki

Michał Sobolewski

sobol99@op.pl

Kozienice

Roman Wysocki

 

Legionowo

Konrad Doroszkiewicz

k.doroszkiewicz@wp.pl

Lipsko

Romuald Kowaleczko

roja.sc@wp.pl

Łosice

Bogdan Białek

bogdan.bialek@arimr.gov.pl

Maków Mazowiecki

Witold Załęski

bhp.w.zaleski@wp.pl

Mława

Jerzy Wiśniewski

sojusz.lewicy.demokratycznej. rada.powiatowa@neostrada.pl

Nowy Dwór Mazowiecki

Mariusz Łaszuk

mariusz.laszuk@gmail.com

Ostrołęka

Łukasz Kulik

kontakt@lukaszkulik.pl

Ostrów Mazowiecka

Krzysztof Kołodziejczyk

kolodziejczykd@o2.pl

Otwock

Lucyna Rutkowska

lucyna-r@go2.pl

Piaseczno

Andrzej Kucharzewski

andkucharz@gmail.com

Płock

Arkadiusz Iwaniak

biuro@iwaniak.pl

Płocki

Bogdan Kolasiński

bogdankolasinski0@poczta.onet.pl

Płońsk

Piotr Skierkowski

piotrsk1@o2.pl

Pruszków

Tomasz Jura

tomjura@gmail.com

Przasnysz

Edward Kacprzak

eekacprzak@op.pl

Przysucha

Ryszard Lerka

rlerka@op.pl

Pułtusk

Andrzej Gurgielewicz

ksiegarz@vp.pl

Radom

Leszek Rejmer

impetrem1@wp.pl

Radomski

Józef Bociarski

jbociarski@poczta.fm

Siedlce

Zbigniew Stąsiek

stasiekz1@wp.pl

Sierpc

Teresa Malinowska

sobota64@wp.pl

Sochaczew

Henryka Cieślak

ewcia1711@poczta.onet.pl

Sokołów Podlaski

Piotr Madoń

biuro@madonmedia.com

Szydłowiec

Rajmund Bąk

alfaiomega2@vp.pl

Warszawa

Sebastian Wierzbicki

swierzbicki@o2.pl

Warszawa Zachód

Michał Lubański

mplubanski@wp.pl

Węgrów

Bogdan Doliński

 

Wołomin

Waldemar Wojtyra

valdiw@interia.pl

Wyszków

Radosław Oleksiak

sldwyszkow@opoczta.pl

Zwoleń

Zbigniew Buczma

zbigniewbuczma@wp.pl

Żuromin

Marek Budzich

budzikm@wp.pl

Żyrardów

Jadwiga Michalska

jadwisia96@gmail.com